top
logo


Wybory do władz Akademii Inżynierskiej na kadencję 2019 - 2021 PDF Drukuj Email

W 2019 roku kończy się kadencja obecnych władz Akademii Inżynierskiej w Polsce, i dlatego kolejne posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego będzie miało charakter sprawozdawczo-wyborczy.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Komitetu Wykonawczego, Komisji Rewizyjnej i Rady ds. Członkostwa.

List od Przewodniczącego Komisji Wyborczej (która ma za zadanie zebranie zgłoszeń kandydatów i przedstawienie jej na sprawozdawczo - wyborczym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego) wraz z odpowiednim kwestionariuszem i aktualną listą członków Akademii zostały wysłane pocztą tradycyjną.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać dokumenty w formie elektronicznej, prosimy o kontakt z biurem AIP - e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zgłoszenia można nadsyłać do 14 stycznia 2019 r. na adres korespondencyjny: Akademia Inżynierska w Polsce, ul. Instytutowa 1, 03-302 Warszawa lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. | Designed by: lonex.com ntc hosting | XHTML and CSS.